Bizim hakkımızda

İşletmesini Dijitalde ileriye taşımak isteyenlere

İşletmenizi Dijitalde sağlam adımlarla ileriye taşımak isteyenlerin  gerçek çözümü bulduğu adres

demo-attachment-310-07

Bivotek® firmamızın temelleri 2005 Yılında bilişim sektörüne merhaba dedikten sonra başlamıştır. Çözüm konusunda;  Danışmanlık, Teknik destek, Güvenlik Sistemleri yanı sıra 2008 yılından beri Web Tasarım başta olmak üzere Kurumsal kimlik çalışması, SEODijital medya danışmanlığıSosyal medya yöneticiliği ve matbaa sektöründe hizmet vermeyle başlamıştır.

Sürekli gelişim içinde olan firmamız gelişen teknoloji ve gelişen hayat şartları sebebi ile sürekli yenilikçi, profesyonel, pratik ve ekonomik çözümler üretmektedir. Sadece tek şehir ile sınırlı kalmayan çözümlerimiz ile Türkiye’nin bir çok yerinde ve bazı Avrupa ülkelerinde çözümler sunmuştur ve hala destek vermeye devam etmektedir.

Bugüne kadar bir çok hatırı sayılır büyük projelere katılmış, çözümler üretmiş ve en ideal çözümü profesyonel olarak ekonomik olarak sunmaya devam etmektedir. Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz insan odaklı ve gelişim odaklı olduğu için piyasadaki fahiş fiyatlara sunulan çözümleri hakkettiği değerde Profesyonellikten ayrılmadan en ideal fiyatlarla sunmaktadır. Bundan dolayı oluşan karşılıklı güven, dürüst hizmet ve güvenilirlik ile iş ortaklarımız ile uzun yıllalar çalışma sağlamaktayız.

Piyasada bir çok alanda teslim edilen projelerimiz ve çözümlerimiz sonucu BİVOTEK® olarak markalaştığımız son günlerde  geçmişten gelen  farklı bir çok sektör tecrübesi ile büyüyerek emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Ekibimiz

Düşüncelerinizi dijitalde şekillendiren beyinler

beyin-takimi

Kurucu Beyin

Sistem Mühendisi - Dijital Medya Uzmanı
beyin-takimi

Düzenleyici Beyin

Grafik / Video Editörü
beyin-takimi

Kodlayan Beyin

UI/UX Designer
beyin-takimi

Çözücü Beyin

İsviçre Çakısı
beyin-takimi

Destekleyici Beyin

Teknik Destek
Bizim bulduğumuz müşteriler değil

Yıllardır Referans olan Müşterilerimiz Sayesinde

demo-attachment-224-Group-39
demo-attachment-222-Group-29
Mutlu Müşteri​
0 +
Çözülmüş Sorun​
0 +
KM Yol Kat ettik​
0
Bardak Çay​
0 +